دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با همکاری بورس اوراق بهادار تهران و دانشگاه الزهراء(س) برگزار می شود

 

پس از برگزاری موفق اولین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای تحقق سند چشم‌انداز در اردیبهشت‌ماه 92 و استقبال گسترده و کم نظیر مخاطبان از این همایش، دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با همکاری بورس اوراق بهادار تهران و دانشگاه الزهراء(س) در 28 و 29 بهمن‌ماه 1394برگزار می‌شود.

همایش حاکمیت شرکتی با درنظر داشتن دو هدف اساسی برگزار خواهد شد؛ اولین هدف، آشنایی شرکت‌ها و مؤسسات با حاکمیت شرکتی است. دومین هدف، مطرح کردن موضوعات روز حوزه مالی در فضای علمی و دانشگاهی کشور از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

محورهای دومین همایش شامل حاکمیت شرکتی و توسعه اقتصادی، حاکمیت شرکتی و شفافیت، حاکمیت شرکتی و بهبود فضای کسب و کار، حاکمیت شرکتی و قانون‌گذاری، حاکمیت شرکتی و توسعه نظام تأمین مالی، حاکمیت شرکتی و مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی، حاکمیت شرکتی و رقابت‌پذیری اقتصاد، حاکمیت شرکتی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی و حاکمیت شرکتی و نظام مدیریت می‌باشد.

کلیه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در این حوزه می‌توانند مقالات خود را از طریق سایت همایش به نشانی www.ircgnc.ir ارسال نمایند.

همچنین علاقه‌مندان برای حضور در دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه این همایش( دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س) ) به شماره 88212578-021 تماس و یا به سایت همایش به نشانی www.ircgnc.ir مراجعه نمایند.

 جهت ورود به سایت همایش بروی عکس کلیک کنید...

 cg2

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به انجمن مدیران مالی می‌باشد.