اخبار

برای نخسیتن بار دوره کاربردی استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی(IFRS) در لندن برگزار می‌شود.

استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی
انجمن مدیران مالی حرفه‌ای ایران با همکاری موسسه معتبر (London Academy of Trading(LAT دوره 5روزه استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی(IFRS) را در لندن انگلستان برگزار می‌کند.

انجمن مدیران مالی حرفه‌ای ایران به عنوان انجمن حرفه‌ای پیشرو در مباحث آموزشی حسابداری و مالی و همچنین یکی از مراکز معتبر برگزار کننده دوره‌های استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی(IFRS) در ایران، برای نخسیتن بار با همکاری شرکت مدیریت ارتباطات صنعت آتی پارس با بیش از 25سال پیشینه آموزش‌های تخصصی بین‌المللی و همکار موسسه LAT در ایران، اقدام به برگزاری دوره استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی(IFRS) با همکاری آکادمی آموزش‌های مالی لندن(London Academy of Trading(LAT نموده است. آکادمی آموزش‌های مالی لندن به عنوان یکی از پیشروترین مراکز آموزش تخصصی مالی در انگلستان با بیش از 50 سال پیشنه آموزش، تاسیس گردیده و هدف اصلی این مرکز آموزش گسترده نیروهای تخصصی مالی در سرتاسر جهان است و در این مسیر علاوه بر طراحی و آموزش‌های بسیار تخصصی ر بحث مشاوره و اجرای طرح‌ها و فناوری‌های نوین مالی در کنار دانشگاه‌ها، اساتید دانشگاهی، موسسات بزرگ مالی، و بانکی انگلستان به ارائه خدمات می‌پردازد.

این دوره در نیمه اول اردیبهشت ماه 1397 و به مدت 5روز برگزار می‌گردد. متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اینجا مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک عنوان شده به دفتر انجمن مراجعه نمایند. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با دفتر انجمن به شماره‌های 88678167 و 88670822 تماس حاصل یا به کانال تلگرام اختصاصی این دوره به به نشانی http://t.me/ifrslondon مراجه فرمائید.

انجمن
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۳۶
تعداد کلیک: ۶۴۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به انجمن مدیران مالی می‌باشد.